Supporterklubben arrangerer minst én fellestur til London hver sesong, i inneværende sesong går den første turen tidlig i november.
I tillegg stiller klubben lag i supportercupen, som hver vår samler flere hundre mennesker på Snarøya utenfor Oslo. Dette er et arrangement som driftes av Supporterunionen for Britisk fotball.
Det blir også arrangert sosiale samlinger i forbindelse med TV-kamper mm.
Stigende medlemstall
Antall medlemmer har økt markant etter at de sportslige resultatene skjøt fart. Ved sesongslutt i 2010 hadde vi 356 medlemmer. Etter opprykket til Premier League våren 2011 var vi 483 betalende QPR-sjeler i supporterklubben, altså et hopp på godt over 100 personer på bare ett år.
Ved utgangen av 2011/12-sesongen hadde vi 560 medlemmer. Det går med andre ord i riktig retning, både på banen, hos trofaste fans og blandt en ny generasjon skandinaviske QPR-supportere.
Kontingent
Medlemskontingenten for sesongen 2012/13 er kr 300,- for enkeltmedlemmer. Har du flere i husstanden som ønsker å være medlem så har vi familiemedlemskap til kr 450,-. Ditt medlemskap registreres når vi har mottatt innbetalingen. Husk å påføre navn og korrekt adresse på giroen.
Innbetalingen skjer til konto nr: 0532.39.04083, The Official QPR Supporters club of Scandinavia v/ Eivind Vasstrand, Bygdøy allè 117 A, 0273 Oslo.
Medlemskort
Vi utsteder medlemskort til alle våre medlemmer. Disse vil være klar for utsendelse i løpet av høsten 2012 til betalende medlemmer.
Kontakt
Ønsker du mer informasjon om supporterklubben, kan du ta kontakt med en av oss i styret. Navn, mailadresser og telefonnummer finner du her.